ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

Sevgili Birol Akdemir'e mutlu yıllar!..

10 Mayıs 2009

hurkus

Bir zamanlar gece geç saatlerde sitede on line olduğunu gördüğümde "gece kuşu" olarak bana yalnız olmadığımı hissettiren, Sitemizin çok kıymetli üyelerinden, 10 Mayıs doğumlu Birol Akdemir'in doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum... 

Olaylara, insanlara, hatta fotoğraflarınızla dünyaya bakışınız, derin zekanız, doğru analizlerinizle sitemizin zenginliği ve vazgeçilmez ismisiniz. Ege Üniversitesi'nde açtığınız "Kantin"den sonra bizi ihmal ettiğinizi söylemeden geçemeyeceğim. Değerli katkılarınızı ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz. 

10 Mayıs'ın "Yalnız kovboy"u Birol bey,

yeni yaşınızı kutluyor, ailenizle birlikte sağlıklı ve güzel günler diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Hürriyet Mısırlıoğlu

10 Mayıs 2009

sultan

Sevgili Birol Akdemir,
Yeni yaşınız yeni iç açıcı deneyimler ve güzelliklerle dolu olsun. sevdikleriniz ve kıymetlilerinizle beraber nice sağlıklı yaşlar dileriz. İyiliklerle, sanatla, edebiyatla kalın. Bir de Hürkuş'un dediği gibi izmirizmir.net'le, bizlerle kalın. 

Sevgiler, Mutluluklar,
pervin
04 Haziran 2009

birol

Çok gecikmişte olsam ; Değerli doğum günü mesajlarınız için binlerce teşekkür ederim.
Siteyi sürekli takip ediyorum fakat sanırım her seferinde oturum açmayı ihmal ediyorum . neyse okullar kapanıyor gece nöbetlerini devralmama az kaldı.

selamlar , görüşmek üzere...
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0